• Tüke Busz - tömegközlekedés Pécsen

Hírek

Álláshirdetés - pénzügyi előadó

A Tüke Busz Zrt. pályázatot hirdet pénzügyi előadói munkakör betöltésére teljes munkaidőben, határozatlan idejű jogviszonnyal.

Munkavégzés helye:
  • Tüke Busz Zrt. Pécs, Nyugati Ipari út 8.
Ellátandó főbb feladatok:
  • adóbevallások elkészítése
  • vevői számlák kiállítása
  • a szervezet pénzügyi helyzetével kapcsolatos nyilvántartások kezelése
  • időszaki pénzügyi statisztikák és jelentések készítése (a társaság vezetősége és külső szervezetek felé)
Pályázati feltételek:
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • adójogszabályok naprakész ismerete
  • szakterületen végzett minimum 2 éves tapasztalat
Bérezés, juttatások:
  • megállapodás szerinti bérezés
Pályázat részeként benyújtandó anyagok: fényképes szakmai önéletrajz, végzettsége(ket)t igazoló dokumentumok másolatai

Pályázat benyújtásának módja: postai úton a Tüke Busz Zrt. címére történő megküldésével (7634 Pécs, Nyugati Ipari út 8.) vagy elektronikus úton az humanpolitika@tukebusz.hu e-mail címre

Pályázat benyújtásának határideje: 2018. május 17.

A munkakör betöltésének időpontja: azonnal, legkésőbb 2018. június 1.

Aktuális hírek

2018. május 14.

Álláshirdetés - autószerelő

Pécs város közösségi közlekedését ellátó társasága, a Tüke Busz Zrt. felvételt hirdet autószerelő munkakörbe.

Tájékoztató a forint bankjegyekkel kapcsolatan

2017. augusztus 1-től már csak a megújított barna 2000 és sárga 5000 forintos bankjegyekkel fizethetünk.
2017. augusztus 02.
Pécs Pécs Holding Zrt. BIOKOM Tettye Forrásház POSZT 2016 Pécsi Tudományegyetem Janus Pannonius Múzeum Europa Cantat Pécs EUNet 2000 Regionális Informatikai Közhasznú Nonprofit Kft. DDOP-s pályázat - Új Széchenyi Terv

Pályázatok