Forgalmi hírek
A Pláza csomópont korlátozása április 2-től, módosul a 30Y-os, az 1-es és az 55-ös járatok útvonala
2024. március 27.
Útzár a Donátusi úton március 27-én
2024. március 25.
Március 25-étől újra eredeti útvonalán közlekedik a 42Y-os járat
2024. március 22.
Menetrendi hírek
Ünnepi menetrend - részletesen
2019. december 24-én, valamint december 31-én az alábbiak szerint közlekedtetjük járatainkat:
2019. december 24. kedd
Az autóbuszjáratok 15.35-ig a szabadnapra meghirdetett menetrend szerint közlekednek. 15.35-ig a végállomásról elinduló járat, amely a fordulóállomásról 15.35 után indul, az Árkádig – amennyiben nem érinti, a végállomásig – közlekedik.
15.35 után az alábbi járatok közlekednek:
1-es vonal:
Uránvárosból indul: 15.40-tól 18.40-ig 30 percenként, 19.40 és 20.40.
2-es vonal:
Uránvárosból indul: 16.00-tól 22.30-ig 30 percenként.
23.00-tól az éjszakai menetrend szerint.
Mecsekszabolcsból indul: 16.05-től 23.05-ig 30 percenként.
23.30-tól az éjszakai menetrend szerint.
14Y-os vonal:
Főpályaudvarról indul: 15.50
14-es vonal:
Petőfi aknáról indul: 16.30
21-es vonal:
Uránvárosból indul: 21.15
Baromfifeldolgozótól indul: 22.05
A járat az Árkád (Konzum) megálló érintésével közlekedik, ahol a 40, 932 és 973-as járatok bevárják, majd a Vásárcsarnok – Főpályaudvar – Szabadság u. – Uránváros vonalon közlekedik tovább.
40-es vonal:
Főpályaudvarról indul: 15.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.15.
Gesztenyésből indul: 16.10, 17.10, 19.10, 21.10, 22.40.
0.15-től az éjszakai (940-es vonal) menetrend szerint.
913-as vonal (Főpályaudvar – Újhegy – Hird, elágazás – Szövőgyár utca – Vashíd – Somogy – Újhegy – Főpályaudvar):
Főpályaudvarról indul: 16.45, 18.45, 20.45, 22.15.
Hird, elágazástól indul: 17.20, 19.20, 21.20, 22.50,
0.15-től az éjszakai menetrend szerint.
926-os vonal (Uránváros – Korsó utca – Deindol – Fülemüle utca – Uránváros):
Uránvárosból utazási igény esetén indul: 17:20, 19:20, 22:40.
932-es vonal (Főpályaudvar – Barbakán – Pálosok – Donátus – MTA-székház – Főpályaudvar):
Igény szerint Tettye és Bálicstető érintésével közlekedik.
Főpályaudvarról indul: 16.45, 18.45, 20.45, 22.15.
Donátusból indul: 17.02, 19.02, 21.02, 22.32.
0.15-től az éjszakai menetrend szerint.
973-as vonal:
Főpályaudvarról indul: 15.40-től 22.40-ig 30 percenként.
23.20-tól az éjszakai menetrend szerint.
Malomvölgyi útról indul: 15.48-től 22.48-ig 30 percenként.
23.20-tól az éjszakai menetrend szerint.
2019. december 31. kedd
Az autóbuszjáratok a szabadnapra meghirdetett menetrend szerint közlekednek.
Szilveszter éjjelén rendkívüli járat közlekedik 2020-as jelzéssel az Uránváros – (a 2-es vonalán) Árkád – (973-as vonalán) Csontváry u. – Várkonyi N. u. – (a 973-as vonalán) Árkád – (a 2-es vonalán) Uránváros útvonalon.
2020-as vonal:
Uránvárosból indul: 22.15-től 3.45-ig 30 percenként.
Csontváry u.-tól indul: 22.48-tól 4.18-ig 30 percenként.
900-as vonal, ÁRKÁD – EXPO CENTER – ÁRKÁD vonal (9,2 km):
Árkád – Kórház tér – Egyetemváros – Tüzér u. – Expo Center – Bogár utca – Bőrgyár – Árkád körjárat. Minden megállóban megáll.
Árkádtól indul: 20:00-tól 4:00-ig 30 percenként.
Expótól indul: 20:13-tól 4:13-ig 30 percenként.
Éjszakai járatok 2019. december 31-éről 2020. január 1-re virradó éjjel:
2-es vonal:
Uránvárosból indul:
23.00, 23.30, Y0.00, 0.30, H1.00, 1.30, H2.00, 2.30, Y3.00, Y3.30, A4.00.
Y Hősök tere érintésével Mecsekszabolcsig közlekedik.
H Hősök teréig közlekedik.
A Fehérhegyig közlekedik.
Hősök teréről indul:
0.29, 1.30, 2.30, 3.29, 3.59.
Mecsekszabolcsból indul:
23.00, 23.30, 0.00, 0.35, 1.00, 2.00, 3.00, 3.34, 4.04.
973-as vonal:
Főpályaudvarról indul:
23.20, 23.40-től 3.10-ig 30 percenként, 3.45.
Malomvölgyi útról indul:
23.20, 23.47, 0.55, 1.50, 2.50, 3.20, 3.50, 4.10.
913-as vonal:
A Főpályaudvarról 0.15 helyett 0.30-kor indul a járat. Főpályaudvarról 2.35-kor, Hird, elágazástól 3:10-kor indul.
932-es vonal:
A Főpályaudvarról 0.15 helyett 0.30-kor indul a járat. A Főpályaudvarról 3:15-kor indul.
940-es vonal:
A Főpályaudvarról 0.15 helyett 0.30-kor indul a járat. A Főpályaudvarról 3:00-kor indul.
926-os vonal:
Uránvárosból indul:
0.00, 0.30, 0.50, 1.35, 3.05, 3.35.
941-es vonal:
Főpályaudvarról induló 973-as:
23.40, 0.10, 0.40, 2.40, 3.10.
2020. január 1. szerda:
Az autóbuszjáratok a munkaszüneti napra meghirdetett menetrend szerint közlekednek.
A 14-es járat Petőfi-aknára 4.05-kor a 48-as tér helyett az Árkádtól indul.
A 15-ös járat István-aknára 4.15-kor a 48-as tér helyett az Árkádtól indul.
Tüke Busz Zrt.
2019. december 20.
« vissza
Hírek
A tavaszi szünet és a húsvéti hétvége közösségi közlekedési rendje
2024. március 25.
Új szolgáltatás a Tüke Busz Zrt.-nél: március 26-ától ingyenes, közvetlen autóbuszjáratokkal is elérhető lesz a pogányi reptér
2024. március 21.